Бордюр Albert 4x15.2 Artworks Victorian Green Original Style з колекції Artworks Victorian Green Original Style
Original Style
Керамічна плитка Бордюр Albert 4x15.2 Artworks Victorian Green Original Style з колекції Artworks Victorian Green Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Albert 4x15.2 Artworks Victorian Green Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic Pantone 3425. |
Бордюр Albert 4x15.2 Artworks Victorian Green Original Style з колекції Artworks Victorian Green Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Олбарт 4x15.2 Артворкс Вікторайян Грін Орігінел Стйл з колекції Артворкс Вікторайян Грін Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Бордюр Алберт 4x15.2 Артворкс Вісторіан Греен Орігінал Стюле з колекції Артворкс Вісторіан Греен Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 4 × 15.2 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Victorian Green Original Style |
| Колекція | Artworks Victorian Green |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 0.11 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | E9900 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | антрацит |
| hsv(120,100,12) HEX: #001f00 RGB: 0, 31, 0 | RAL Design: 150 40 40 Ink Green (Зелені Чорнила)RAL Classic: Pantone: 3425 3425 | |
| hsv(100,43,41) HEX: #4b693c RGB: 75, 105, 60 | RAL Design: 140 40 30 Peacock Green (Зелений Павич)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 350 350 | |
| hsv(120,75,24) HEX: #0f3d0f RGB: 15, 61, 15 | RAL Design: 140 30 40 Ranger Green (Зелений Лісничий)RAL Classic: 6035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-зеленийPantone: 3435 3435 | |
| hsv(100,38,47) HEX: #59784a RGB: 89, 120, 74 | RAL Design: 140 50 30 Silver Willow Green (Зелена Срібляста Іва)RAL Classic: 6011 Редєдово-зеленийPantone: 5555 5555 | |
| hsv(90,22,53) HEX: #788769 RGB: 120, 135, 105 | RAL Design: 130 60 20 Old Green (Старий Зелений)RAL Classic: 7033 Цементно-сірийPantone: 5555 5555 | |
| hsv(100,60,29) HEX: #2c4a1e RGB: 44, 74, 30 | RAL Design: 140 30 30 Chestnut Green (Зелений Шляхетний Каштан)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 7483 7483 | |
| hsv(120,50,35) HEX: #2d592d RGB: 45, 89, 45 | RAL Design: 150 40 30 Genever Green (Женевський Зелений)RAL Classic: 6010 Трав'яний зеленийPantone: 357 357 | |
| hsv(90,25,47) HEX: #69785a RGB: 105, 120, 90 | RAL Design: 130 50 20 Spanish Green (Іспанський Зелений)RAL Classic: 6003 Оливково-зеленийPantone: 5615 5615 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Бордюр Albert 4x15.2 Artworks Victorian Green Original Style з колекції Artworks Victorian Green Original Style