Бордюр Albert 4x15.2 Artworks Royal Blue Original Style з колекції Artworks Royal Blue Original Style
Original Style
Керамічна плитка Бордюр Albert 4x15.2 Artworks Royal Blue Original Style з колекції Artworks Royal Blue Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Albert 4x15.2 Artworks Royal Blue Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синій Pantone 662. |
Бордюр Albert 4x15.2 Artworks Royal Blue Original Style з колекції Artworks Royal Blue Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Олбарт 4x15.2 Артворкс Ройел Бле Орігінел Стйл з колекції Артворкс Ройел Бле Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Бордюр Алберт 4x15.2 Артворкс Роюал Блуе Орігінал Стюле з колекції Артворкс Роюал Блуе Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 4 × 15.2 см |
| Вага | 17.25 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Royal Blue Original Style |
| Колекція | Artworks Royal Blue |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.75 м.кв. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 0.11 кг |
| Штук в упаковці | 15 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | G9900 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(228,100,29) HEX: #000f4a RGB: 0, 15, 74 | RAL Design: 280 20 30 Ambassador Blue (Посольський Синій)RAL Classic: 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синійPantone: 662 662 | |
| hsv(228,71,41) HEX: #1e2d69 RGB: 30, 45, 105 | RAL Design: 290 20 35 Schiava Blue (Синій Троллінгер)RAL Classic: 5013 Кобальтово-синійPantone: 2756 2756 | |
| hsv(228,83,35) HEX: #0f1e59 RGB: 15, 30, 89 | RAL Design: 290 20 35 Schiava Blue (Синій Троллінгер)RAL Classic: 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синійPantone: 2758 2758 | |
| hsv(220,100,35) HEX: #001e59 RGB: 0, 30, 89 | RAL Design: 270 20 29 Effervescent Blue (Потужний Синій)RAL Classic: 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синійPantone: 281 281 | |
| hsv(230,55,65) HEX: #4b5aa6 RGB: 75, 90, 166 | RAL Design: 290 40 40 Iris Blue (Синій Ірис)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 2726 2726 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Бордюр Albert 4x15.2 Artworks Royal Blue Original Style з колекції Artworks Royal Blue Original Style