Бордюр Acanthus Border 7.5x15.2 Artworks Lavenham Original Style з колекції Artworks Lavenham Original Style
Original Style
Керамічна плитка Бордюр Acanthus Border 7.5x15.2 Artworks Lavenham Original Style з колекції Artworks Lavenham Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Acanthus Border 7.5x15.2 Artworks Lavenham Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Бордюр Acanthus Border 7.5x15.2 Artworks Lavenham Original Style з колекції Artworks Lavenham Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Екензас Бордар 7.5x15.2 Артворкс Лейвенхем Орігінел Стйл з колекції Артворкс Лейвенхем Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Бордюр Акантхус Бордер 7.5x15.2 Артворкс Лавенхам Орігінал Стюле з колекції Артворкс Лавенхам Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 15.2 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Lavenham Original Style |
| Колекція | Artworks Lavenham |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 0.16 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GLA9938 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Бордюр Acanthus Border 7.5x15.2 Artworks Lavenham Original Style з колекції Artworks Lavenham Original Style