

Керамічна плитка Бордюр 6x60 Appeal Ciclamino List. - Presuntuosa - LIAPCI з колекції Presuntuosa Brennero виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр 6x60 Appeal Ciclamino List. - Presuntuosa - LIAPCI найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 7438. |
Бордюр 6x60 Appeal Ciclamino List. - Presuntuosa - LIAPCI з колекції Presuntuosa Brennero може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр 6x60 Еппеейл Сіклеміно Ліст. Прежунтаозєй Ліапсі з колекції Прежунтаозєй Бреннаро", на неправильно прочитаном як "Бордюр 6x60 Аппеал Кікламіно Ліст. Пресунтуоса Ліапкі з колекції Пресунтуоса Бреннеро". Виробник цієї плитки Brennero може бути помилково написаний як Brennero, Brenner, Бреннаро, Бреннеро і навіть як Икуттукщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 6 × 60 см |
| Вага | 3.31 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Brennero |
| Серія | Presuntuosa |
| Колекція | Presuntuosa Brennero |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 6 шт |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | LIAPCI |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(336,33,88) HEX: #e096b4 RGB: 224, 150, 180 | RAL Design: 350 70 30 Techno Pink (Рожевий Техно)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 7438 7438 | |
| hsv(336,36,82) HEX: #d186a4 RGB: 209, 134, 164 | RAL Design: 350 60 30 Venetian Pink (Венеціанський Рожевий)RAL Classic: 4003 Вересково-фіолетовийPantone: 514 514 | |
| hsv(330,27,88) HEX: #e0a4c2 RGB: 224, 164, 194 | RAL Design: 350 70 25 Coral Pink (Рожевий Корал)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 2562 2562 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Бордюр 6x60 Appeal Ciclamino List. - Presuntuosa - LIAPCI з колекції Presuntuosa Brennero