

Керамічна плитка Бордюр 5x30,5 Moldura Royal Oliva-Royal з колекції Royal Cifre виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр 5x30,5 Moldura Royal Oliva-Royal найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6013 Тростниково-зелений Pantone 5625. |
Бордюр 5x30,5 Moldura Royal Oliva-Royal з колекції Royal Cifre може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр 5x30,5 Моулдєрєй Ройел Олівєй Ройел з колекції Ройел Сіфр", на неправильно прочитаном як "Бордюр 5x30,5 Молдура Роюал Оліва Роюал з колекції Роюал Кіфре". Виробник цієї плитки Cifre може бути помилково написаний як Cifre, Cifr, Сіфр, Кіфре і навіть як Сшаку, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 5 × 30.5 см |
| Вага | 6.18 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cifre |
| Серія | Royal |
| Колекція | Royal Cifre |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 20 шт |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(80,30,59) HEX: #879669 RGB: 135, 150, 105 | RAL Design: 120 60 20 Cider Pear Green (Зелені Сидрові Груші)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 5625 5625 | |
| hsv(90,67,35) HEX: #3b591d RGB: 59, 89, 29 | RAL Design: 130 40 30 Gemstone Green (Зелений Шляхетний Камінь)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 364 364 | |
| hsv(90,44,53) HEX: #69874c RGB: 105, 135, 76 | RAL Design: 130 50 30 Algae Green (Зелені Водорості)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 364 364 | |
| hsv(90,57,41) HEX: #4b692d RGB: 75, 105, 45 | RAL Design: 130 40 30 Gemstone Green (Зелений Шляхетний Камінь)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 364 364 | |
| hsv(80,33,53) HEX: #78875b RGB: 120, 135, 91 | RAL Design: 120 50 20 Parrot Green (Зелений Папуга)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 5625 5625 | |
| hsv(100,60,29) HEX: #2c4a1e RGB: 44, 74, 30 | RAL Design: 140 30 30 Chestnut Green (Зелений Шляхетний Каштан)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 7483 7483 | |
| hsv(90,50,47) HEX: #5a783c RGB: 90, 120, 60 | RAL Design: 130 40 30 Gemstone Green (Зелений Шляхетний Камінь)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 364 364 | |
| hsv(80,27,65) HEX: #97a679 RGB: 151, 166, 121 | RAL Design: 120 70 30 Serpentine Green (Зелений Серпентин)RAL Classic: 6021 Блідно-зеленийPantone: 5565 5565 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Бордюр 5x30,5 Moldura Royal Oliva-Royal з колекції Royal Cifre