

Керамічна плитка Бордюр 5x15 Moldura Antic Mate Gris Medio-Antic Mate з колекції Antic Mate Cevica виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр 5x15 Moldura Antic Mate Gris Medio-Antic Mate найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Бордюр 5x15 Moldura Antic Mate Gris Medio-Antic Mate з колекції Antic Mate Cevica може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр 5x15 Моулдєрєй Ентік Мейт Гріс Медє Ентік Мейт з колекції Ентік Мейт Севікєй", на неправильно прочитаном як "Бордюр 5x15 Молдура Антіс Мате Гріс Медіо Антіс Мате з колекції Антіс Мате Севіса". Виробник цієї плитки Cevica може бути помилково написаний як Cevica, Cevic, Севікєй, Севіса і навіть як Сумшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 5 × 15 см |
| Вага | 5.3 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cevica |
| Серія | Antic Mate |
| Колекція | Antic Mate Cevica |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 42 шт |
| Штук в упаковці | 42 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Бордюр 5x15 Moldura Antic Mate Gris Medio-Antic Mate з колекції Antic Mate Cevica