

Керамічна плитка Бордюр 2x13 Torelo Provenza Cobalto-Provenza з колекції Provenza Cevica виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр 2x13 Torelo Provenza Cobalto-Provenza найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2см і довжина плитки дорівнює 13см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5022 Нічний синій Pantone 2766. |
Бордюр 2x13 Torelo Provenza Cobalto-Provenza з колекції Provenza Cevica може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр 2x13 Торело Провензєй Коболто Провензєй з колекції Провензєй Севікєй", на неправильно прочитаном як "Бордюр 2x13 Торело Провенза Кобалто Провенза з колекції Провенза Кевіка". Виробник цієї плитки Cevica може бути помилково написаний як Cevica, Cevic, Севікєй, Кевіка і навіть як Сумшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 2 × 13 см |
| Вага | 3.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cevica |
| Серія | Provenza |
| Колекція | Provenza Cevica |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 7,5 мм |
| Пакувальна норма | 60 шт |
| Штук в упаковці | 60 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Вид | Бордюр |
| hsv(240,57,41) HEX: #2d2d69 RGB: 45, 45, 105 | RAL Design: 300 20 30 Ceremonial Purple (Церемоніальний Пурпур)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 2766 2766 | |
| hsv(228,63,47) HEX: #2c3b78 RGB: 44, 59, 120 | RAL Design: 290 30 40 Official Violet (Офіційний Фіолетовий)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 2746 2746 | |
| hsv(228,56,53) HEX: #3b4b87 RGB: 59, 75, 135 | RAL Design: 290 30 35 British Mauve (Британський Ліловий)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 7455 7455 | |
| hsv(228,50,59) HEX: #4b5a96 RGB: 75, 90, 150 | RAL Design: 290 40 40 Iris Blue (Синій Ірис)RAL Classic: 5023 Віддалено-синійPantone: 7455 7455 | |
| hsv(210,17,71) HEX: #96a6b5 RGB: 150, 166, 181 | RAL Design: 260 70 10 Petrel Blue Grey (Синьо-Сірий Буревісник)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 7453 7453 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








4 reviews for Бордюр 2x13 Torelo Provenza Cobalto-Provenza з колекції Provenza Cevica