

Керамічна плитка Бордюр 2,7x60 Lis. Fir. Nat Miel/Oro - Meteorite - 47115 з колекції Meteorite Versace виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр 2,7x60 Lis. Fir. Nat Miel/Oro - Meteorite - 47115 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2.7см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1024 Охра жовта Pantone 465. |
Бордюр 2,7x60 Lis. Fir. Nat Miel/Oro - Meteorite - 47115 з колекції Meteorite Versace може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр 2,7x60 Ліс. Фєр. Нет Ма'єл/оро Метіоріт 47115 з колекції Метіоріт Варсейс", на неправильно прочитаном як "Бордюр 2,7x60 Ліс. Фір. Нат Міел/оро Метеоріте 47115 з колекції Метеоріте Версаке". Виробник цієї плитки Versace може бути помилково написаний як Versace, Versac, Варсейс, Версаке і навіть як Мукіфсу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 2.7 × 60 см |
| Вага | 2.1 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Versace |
| Серія | Meteorite |
| Колекція | Meteorite Versace |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 47115 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| Колір | світло-бежевий коричнево-сірий |
| hsv(38,62,76) HEX: #c2964a RGB: 194, 150, 74 | RAL Design: 080 70 50 Antique Brass (Антична Латунь)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 465 465 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









5 reviews for Бордюр 2,7x60 Lis. Fir. Nat Miel/Oro - Meteorite - 47115 з колекції Meteorite Versace