Бордюр 1x20 Shanghai Matita Blu - Shanghai - 5635 з колекції Shanghai Colli
Colli

Керамічна плитка Бордюр 1x20 Shanghai Matita Blu - Shanghai - 5635 з колекції Shanghai Colli виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр 1x20 Shanghai Matita Blu - Shanghai - 5635 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5003 Сапфірово-синій Pantone 534. |
Бордюр 1x20 Shanghai Matita Blu - Shanghai - 5635 з колекції Shanghai Colli може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр 1x20 Шєнгей Метітєй Бла Шєнгей 5635 з колекції Шєнгей Колі", на неправильно прочитаном як "Бордюр 1x20 Шангхаі Матіта Блу Шангхаі 5635 з колекції Шангхаі Коллі". Виробник цієї плитки Colli може бути помилково написаний як Colli, Coll, Колі, Коллі і навіть як Сщддш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 1 × 20 см |
| Вага | 1.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Colli |
| Серія | Shanghai |
| Колекція | Shanghai Colli |
| У палеті м.кв. | 55,2 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 60 шт |
| Штук в упаковці | 60 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 5635 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(220,50,35) HEX: #2d3c59 RGB: 45, 60, 89 | RAL Design: 280 30 20 Garnet Stone Blue (Синій Гранат)RAL Classic: 5003 Сапфірово-синійPantone: 534 534 | |
| hsv(210,25,47) HEX: #5a6978 RGB: 90, 105, 120 | RAL Design: 260 40 10 Sheet Blue (Синя Вітрильна Снасть)RAL Classic: 7031 Синьо-сірийPantone: 652 652 | |
| hsv(210,22,53) HEX: #697887 RGB: 105, 120, 135 | RAL Design: 260 50 10 Cypress Grey Blue (Сіро-Синій Кіпаріс)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 652 652 | |
| hsv(210,29,41) HEX: #4a5969 RGB: 74, 89, 105 | RAL Design: 260 40 10 Sheet Blue (Синя Вітрильна Снасть)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 5405 5405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







5 reviews for Бордюр 1x20 Shanghai Matita Blu - Shanghai - 5635 з колекції Shanghai Colli