Бордюр 1,5x50 Matita Lineup Taupe - Lineup - PLUS05 з колекції Lineup Paul Ceramiche
Paul Ceramiche

Керамічна плитка Бордюр 1,5x50 Matita Lineup Taupe - Lineup - PLUS05 з колекції Lineup Paul Ceramiche виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр 1,5x50 Matita Lineup Taupe - Lineup - PLUS05 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1.5см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Бордюр 1,5x50 Matita Lineup Taupe - Lineup - PLUS05 з колекції Lineup Paul Ceramiche може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр 1,5x50 Метітєй Лінуп Топ Лінуп PLUS05 з колекції Лінуп Пол Сареміч", на неправильно прочитаном як "Бордюр 1,5x50 Матіта Лінеуп Таупе Лінеуп PLUS05 з колекції Лінеуп Паул Кераміче". Виробник цієї плитки Paul Ceramiche може бути помилково написаний як Paulceramiche, Paul Ceramich, Пол Сареміч, Паул Кераміче і навіть як Зфгд Сукфьшсру, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 1.5 × 50 см |
| Вага | 1.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Paul Ceramiche |
| Серія | Lineup |
| Колекція | Lineup Paul Ceramiche |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 8 шт |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PLUS05 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(300,8,71) HEX: #b5a7b5 RGB: 181, 167, 181 | RAL Design: 330 70 10 Mist Pink (Рожевий Туман)RAL Classic: 4009 Пастельно-фіолетовийPantone: 270 270 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










3 reviews for Бордюр 1,5x50 Matita Lineup Taupe - Lineup - PLUS05 з колекції Lineup Paul Ceramiche