

Керамічна плитка Бордюр 1,5x30 Ravello Edge/Stick Ivory-Ravello-A032893 з колекції Ravello Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр 1,5x30 Ravello Edge/Stick Ivory-Ravello-A032893 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1.5см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1013 Перлинно-білий Pantone 5523. |
Бордюр 1,5x30 Ravello Edge/Stick Ivory-Ravello-A032893 з колекції Ravello Ape може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр 1,5x30 Рейвело Іддж/стік Айворі Рейвело A032893 з колекції Рейвело Еп", на неправильно прочитаном як "Бордюр 1,5x30 Равелло Едге/стіск Іворі Равелло A032893 з колекції Равелло Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 1.5 × 30 см |
| Вага | 9.76 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Ravello |
| Колекція | Ravello Ape |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 80 шт |
| Штук в упаковці | 80 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | A032893 |
| Вид | Бордюр |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,13,94) HEX: #f0f0d1 RGB: 240, 240, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 5523 5523 | |
| hsv(60,13,88) HEX: #e0e0c3 RGB: 224, 224, 195 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 5523 5523 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Бордюр 1,5x30 Ravello Edge/Stick Ivory-Ravello-A032893 з колекції Ravello Ape