

Керамічна плитка Профіль (1.5x20) 801201 Alluminio Piatto Graffiato Nero - Alluminio з колекції Alluminio Arezia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Профіль (1.5x20) 801201 Alluminio Piatto Graffiato Nero - Alluminio найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1.5см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Профіль (1.5x20) 801201 Alluminio Piatto Graffiato Nero - Alluminio з колекції Alluminio Arezia може бути прочитано англійською мовою як "Профіль (1.5x20) 801201 Еламінє Піатто Греффіато Наро Еламінє з колекції Еламінє Арезія", на неправильно прочитаном як "Профіль (1.5x20) 801201 Аллумініо Піатто Граффіато Неро Аллумініо з колекції Аллумініо Арезіа". Виробник цієї плитки Arezia може бути помилково написаний як Arezia, Arezi, Арезія, Арезіа і навіть як Фкуяшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 1.5 × 20 см |
| Вага | 0.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Arezia |
| Серія | Alluminio Arezia |
| Найменування 2 | 801201 AlluminioPiattoGraffiatoNero |
| Колекція | Alluminio |
| Ефект | Метал |
| У палеті м.кв. | 19 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 20 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 20 шт. |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Метал |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 801201 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Профіль |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Профіль (1.5x20) 801201 Alluminio Piatto Graffiato Nero - Alluminio з колекції Alluminio Arezia