Кутова сходинка (33x120) 70677 Angolo Sx Grad. C. Retta Ecru Sat. - Arpege з колекції Arpege Cerdomus



Керамічна плитка Кутова сходинка (33x120) 70677 Angolo Sx Grad. C. Retta Ecru Sat. - Arpege з колекції Arpege Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Кутова сходинка (33x120) 70677 Angolo Sx Grad. C. Retta Ecru Sat. - Arpege найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Кутова сходинка (33x120) 70677 Angolo Sx Grad. C. Retta Ecru Sat. - Arpege з колекції Arpege Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Кутова сходинка (33x120) 70677 Енголо Сгз Гред. К. Реттєй Ікра Сет. Арпедж з колекції Арпедж Сардомас", на неправильно прочитаном як "Кутова сходинка (33x120) 70677 Анголо Скс Град. С. Ретта Есру Сат. Арпеге з колекції Арпеге Кердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Кердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33 × 120 см |
| Вага | 10.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Arpege Cerdomus |
| Найменування 2 | 70677 Angolo Sx Grad.C.Retta Ecru Sat. |
| Колекція | Arpege |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Сатинована |
| Артикул виробника | 70677 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Кутова сходинка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Кутова сходинка (33x120) 70677 Angolo Sx Grad. C. Retta Ecru Sat. - Arpege з колекції Arpege Cerdomus