Кутова сходинка (33x120) 66188 Angolo Sn Grad. C. Retta Grey - Mexicana з колекції Mexicana Cerdomus



Керамічна плитка Кутова сходинка (33x120) 66188 Angolo Sn Grad. C. Retta Grey - Mexicana з колекції Mexicana Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Кутова сходинка (33x120) 66188 Angolo Sn Grad. C. Retta Grey - Mexicana найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Кутова сходинка (33x120) 66188 Angolo Sn Grad. C. Retta Grey - Mexicana з колекції Mexicana Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Кутова сходинка (33x120) 66188 Енголо Сн Гред. К. Реттєй Грей Мексікенєй з колекції Мексікенєй Сардомас", на неправильно прочитаном як "Кутова сходинка (33x120) 66188 Анголо Сн Град. С. Ретта Греі Мексікана з колекції Мексікана Кердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Кердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33 × 120 см |
| Вага | 7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Mexicana Cerdomus |
| Найменування 2 | 66188 Angolo Sn Grad.C.Retta Grey |
| Колекція | Mexicana |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 66188 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Кутова сходинка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Кутова сходинка (33x120) 66188 Angolo Sn Grad. C. Retta Grey - Mexicana з колекції Mexicana Cerdomus