

Керамічна плитка Кутова сходинка (33x100) 62535 Angolo Sx Gradino C.Retta Trail - Tahoe з колекції Tahoe Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Кутова сходинка (33x100) 62535 Angolo Sx Gradino C.Retta Trail - Tahoe найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone Cool Gray 8. |
Кутова сходинка (33x100) 62535 Angolo Sx Gradino C.Retta Trail - Tahoe з колекції Tahoe Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Кутова сходинка (33x100) 62535 Енголо Сгз Гредіно К.реттєй Трейл Тейхоі з колекції Тейхоі Сардомас", на неправильно прочитаном як "Кутова сходинка (33x100) 62535 Анголо Скс Градіно С.ретта Траіл Тахое з колекції Тахое Кердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Кердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33 × 100 см |
| Вага | 7.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Tahoe Cerdomus |
| Найменування 2 | 62535 Angolo Sx Gradino C.Retta Trail |
| Колекція | Tahoe |
| Ефект | Дерево |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 62535 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Кутова сходинка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Кутова сходинка (33x100) 62535 Angolo Sx Gradino C.Retta Trail - Tahoe з колекції Tahoe Cerdomus