

Керамічна плитка Кутова сходинка (33x100) 62530 Angolo Dx Gradino C.Retta Lodge - Tahoe з колекції Tahoe Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Кутова сходинка (33x100) 62530 Angolo Dx Gradino C.Retta Lodge - Tahoe найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone Black 5. |
Кутова сходинка (33x100) 62530 Angolo Dx Gradino C.Retta Lodge - Tahoe з колекції Tahoe Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Кутова сходинка (33x100) 62530 Енголо Дгз Гредіно К.реттєй Лоддж Тейхоі з колекції Тейхоі Сардомас", на неправильно прочитаном як "Кутова сходинка (33x100) 62530 Анголо Дкс Градіно С.ретта Лодге Тахое з колекції Тахое Кердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Кердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33 × 100 см |
| Вага | 7.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Tahoe Cerdomus |
| Найменування 2 | 62530 Angolo Dx Gradino C.Retta Lodge |
| Колекція | Tahoe |
| Ефект | Дерево |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 62530 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Кутова сходинка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(60,25,24) HEX: #3d3d2e RGB: 61, 61, 46 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(0,33,18) HEX: #2e1f1f RGB: 46, 31, 31 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 8017 Шоколадно-коричневийPantone: 5 Black 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Кутова сходинка (33x100) 62530 Angolo Dx Gradino C.Retta Lodge - Tahoe з колекції Tahoe Cerdomus