

Керамічна плитка Мозаїка Black swan knit - 30x30 TTNO09MKN Norse з колекції Norse Terratinta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Black swan knit - 30x30 TTNO09MKN Norse найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Мозаїка Black swan knit - 30x30 TTNO09MKN Norse з колекції Norse Terratinta може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Блек суон кніт 30x30 TTNO09MKN Норс з колекції Норс Тарретінтєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Бласк сван кніт 30x30 TTNO09MKN Норсе з колекції Норсе Терратінта". Виробник цієї плитки Terratinta може бути помилково написаний як Terratinta, Terratint, Тарретінтєй, Терратінта і навіть як Еуккфештеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Terratinta |
| Серія | Norse Terratinta |
| Колекція | Norse |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 7 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | TTNO09MKN |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















0 reviews for Мозаїка Black swan knit - 30x30 TTNO09MKN Norse з колекції Norse Terratinta