

Керамічна плитка Сходинка (33x80) 59957 Gradino Costa Retta White - Lefka Maxi з колекції Lefka Maxi Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка (33x80) 59957 Gradino Costa Retta White - Lefka Maxi найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33см і довжина плитки дорівнює 80см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Сходинка (33x80) 59957 Gradino Costa Retta White - Lefka Maxi з колекції Lefka Maxi Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка (33x80) 59957 Гредіно Костєй Реттєй Віт Лефкєй Мексі з колекції Лефкєй Мексі Сардомас", на неправильно прочитаном як "Сходинка (33x80) 59957 Градіно Коста Ретта Вхіте Лефка Максі з колекції Лефка Максі Кердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Кердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33 × 80 см |
| Вага | 9.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Lefka Maxi Cerdomus |
| Найменування 2 | 59957 Gradino Costa Retta White |
| Колекція | Lefka Maxi |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 12 мм |
| Пакувальна норма | 2 шт. |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 59957 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Сходинка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Сходинка (33x80) 59957 Gradino Costa Retta White - Lefka Maxi з колекції Lefka Maxi Cerdomus