

Керамічна плитка Сходинка (33x120) 68247 Gradino Costa Retta Dark Grey - Othello з колекції Othello Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка (33x120) 68247 Gradino Costa Retta Dark Grey - Othello найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Сходинка (33x120) 68247 Gradino Costa Retta Dark Grey - Othello з колекції Othello Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка (33x120) 68247 Гредіно Костєй Реттєй Дарк Грей Азело з колекції Азело Сардомас", на неправильно прочитаном як "Сходинка (33x120) 68247 Градіно Коста Ретта Дарк Греі Отхелло з колекції Отхелло Кердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Кердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33 × 120 см |
| Вага | 21 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Othello Cerdomus |
| Найменування 2 | 68247 Gradino Costa Retta Dark Grey |
| Колекція | Othello |
| Ефект | Дерево |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 2 шт. |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 68247 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Сходинка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Сходинка (33x120) 68247 Gradino Costa Retta Dark Grey - Othello з колекції Othello Cerdomus