

Керамічна плитка Сходинка (30x30) HI78 Scalino Brevettato Beige Rett. - Artech з колекції Artech Refin виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка (30x30) HI78 Scalino Brevettato Beige Rett. - Artech найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Сходинка (30x30) HI78 Scalino Brevettato Beige Rett. - Artech з колекції Artech Refin може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка (30x30) HI78 Сколіно Бреветтейто Бейдж Ретт. Артеч з колекції Артеч Рефін", на неправильно прочитаном як "Сходинка (30x30) HI78 Скаліно Бреветтато Беіге Ретт. Артеч з колекції Артеч Рефін". Виробник цієї плитки Refin може бути помилково написаний як Refin, Рефін, Рефін і навіть як Куашт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 10.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Refin |
| Серія | Artech Refin |
| Найменування 2 | HI78 ScalinoBrevettatoBeigeRett. |
| Колекція | Artech |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 234 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 9.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | HI78 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Сходинка |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(45,31,76) HEX: #c2b386 RGB: 194, 179, 134 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(40,33,53) HEX: #87785b RGB: 135, 120, 91 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 404 404 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Сходинка (30x30) HI78 Scalino Brevettato Beige Rett. - Artech з колекції Artech Refin