

Керамічна плитка Декор Yunika Dec Soffy Ciprya Ret Nat - 60x120 SOCI Yunika з колекції Yunika Brennero виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Yunika Dec Soffy Ciprya Ret Nat - 60x120 SOCI Yunika найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Декор Yunika Dec Soffy Ciprya Ret Nat - 60x120 SOCI Yunika з колекції Yunika Brennero може бути прочитано англійською мовою як "Декор Й'юнікєй Дек Соффі Сіпрьєй Рет Нет 60x120 Сосі Й'юнікєй з колекції Й'юнікєй Бреннаро", на неправильно прочитаном як "Декор Юуніка Дес Соффі Сіпрюа Рет Нат 60x120 Сосі Юуніка з колекції Юуніка Бреннеро". Виробник цієї плитки Brennero може бути помилково написаний як Brennero, Brenner, Бреннаро, Бреннеро і навіть як Икуттукщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 16.25 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Brennero |
| Серія | Yunika Brennero |
| Колекція | Yunika |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 5 мм |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | SOCI |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Узор | Soffy |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63



















4 reviews for Декор Yunika Dec Soffy Ciprya Ret Nat - 60x120 SOCI Yunika з колекції Yunika Brennero