Плитка Quilt mattone matt - 6.2x25 SAVIQU0662N Vibes з колекції Vibes Sartoria
Sartoria

Керамічна плитка Плитка Quilt mattone matt - 6.2x25 SAVIQU0662N Vibes з колекції Vibes Sartoria виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Quilt mattone matt - 6.2x25 SAVIQU0662N Vibes найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.2см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8024 Біжево-коричневий Pantone 4715. |
Плитка Quilt mattone matt - 6.2x25 SAVIQU0662N Vibes з колекції Vibes Sartoria може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Квілт меттан метт 6.2x25 SAVIQU0662N Вібс з колекції Вібс Сарторія", на неправильно прочитаном як "Плитка Кьуілт маттоне матт 6.2x25 SAVIQU0662N Вібес з колекції Вібес Сарторіа". Виробник цієї плитки Sartoria може бути помилково написаний як Sartoria, Sartori, Сарторія, Сарторіа і навіть як Іфкещкшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 6.2 × 25 см |
| Вага | 6.11 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sartoria |
| Серія | Vibes Sartoria |
| Колекція | Vibes |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.44 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Штук в упаковці | 28 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | SAVIQU0662N |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Узор | Quilt |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(24,50,59) HEX: #96694b RGB: 150, 105, 75 | RAL Design: 060 50 30 Mustard Brown (Коричнева Гірчиця)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 4715 4715 | |
| hsv(20,38,94) HEX: #f0b395 RGB: 240, 179, 149 | RAL Design: 050 80 30 Soft Orange (М'який Помаранчевий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 7520 7520 | |
| hsv(20,40,88) HEX: #e0a587 RGB: 224, 165, 135 | RAL Design: 050 70 30 Sienna Ochre (Охрова Сієна)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 7521 7521 | |
| hsv(24,45,65) HEX: #a6795b RGB: 166, 121, 91 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(20,43,82) HEX: #d19577 RGB: 209, 149, 119 | RAL Design: 060 70 30 Peach Yellow (Жовтий Персик)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 7521 7521 | |
| hsv(20,46,76) HEX: #c28669 RGB: 194, 134, 105 | RAL Design: 050 60 30 Medium Brown (Середньо-Коричневий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(24,31,94) HEX: #f0c3a5 RGB: 240, 195, 165 | RAL Design: 060 85 20 Dough Yellow (Жовте Тісто)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5035 5035 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Quilt mattone matt - 6.2x25 SAVIQU0662N Vibes з колекції Vibes Sartoria