Плитка Quilt niveo matt - 6.2x25 SAVIQU0162N Vibes з колекції Vibes Sartoria
Sartoria

Керамічна плитка Плитка Quilt niveo matt - 6.2x25 SAVIQU0162N Vibes з колекції Vibes Sartoria виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Quilt niveo matt - 6.2x25 SAVIQU0162N Vibes найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.2см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка Quilt niveo matt - 6.2x25 SAVIQU0162N Vibes з колекції Vibes Sartoria може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Квілт нівіо метт 6.2x25 SAVIQU0162N Вібс з колекції Вібс Сарторія", на неправильно прочитаном як "Плитка Кьуілт нівео матт 6.2x25 SAVIQU0162N Вібес з колекції Вібес Сарторіа". Виробник цієї плитки Sartoria може бути помилково написаний як Sartoria, Sartori, Сарторія, Сарторіа і навіть як Іфкещкшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 6.2 × 25 см |
| Вага | 6.11 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sartoria |
| Серія | Vibes Sartoria |
| Колекція | Vibes |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.44 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Штук в упаковці | 28 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | SAVIQU0162N |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Узор | Quilt |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка Quilt niveo matt - 6.2x25 SAVIQU0162N Vibes з колекції Vibes Sartoria