Плитка Peak pino matt - 6.2x25 SAVIPE0362N Vibes з колекції Vibes Sartoria
Sartoria

Керамічна плитка Плитка Peak pino matt - 6.2x25 SAVIPE0362N Vibes з колекції Vibes Sartoria виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Peak pino matt - 6.2x25 SAVIPE0362N Vibes найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.2см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7010 Брезентово-сірий Pantone 5487. |
Плитка Peak pino matt - 6.2x25 SAVIPE0362N Vibes з колекції Vibes Sartoria може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Пеейк піно метт 6.2x25 SAVIPE0362N Вібс з колекції Вібс Сарторія", на неправильно прочитаном як "Плитка Пеак піно матт 6.2x25 SAVIPE0362N Вібес з колекції Вібес Сарторіа". Виробник цієї плитки Sartoria може бути помилково написаний як Sartoria, Sartori, Сарторія, Сарторіа і навіть як Іфкещкшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 6.2 × 25 см |
| Вага | 6.78 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sartoria |
| Серія | Vibes Sartoria |
| Колекція | Vibes |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.39 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | SAVIPE0362N |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Узор | Peak |
| hsv(120,13,47) HEX: #687868 RGB: 104, 120, 104 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5487 5487 | |
| hsv(120,11,53) HEX: #788778 RGB: 120, 135, 120 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 625 625 | |
| hsv(120,14,41) HEX: #5a695a RGB: 90, 105, 90 | RAL Design: 150 40 10 Felt Green (Зелена Повсть)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5545 5545 | |
| hsv(120,17,35) HEX: #4a594a RGB: 74, 89, 74 | RAL Design: 150 30 10 Thyme Green (Зелений Тимьян)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5477 5477 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















0 reviews for Плитка Peak pino matt - 6.2x25 SAVIPE0362N Vibes з колекції Vibes Sartoria