Мозаїка Percorsi Smart Pavone Pietra Di Bagnolo R 11 Ret - 57x104 S6c1 Percorsi Smart з колекції Percorsi Smart Keope



Керамічна плитка Мозаїка Percorsi Smart Pavone Pietra Di Bagnolo R 11 Ret - 57x104 S6c1 Percorsi Smart з колекції Percorsi Smart Keope виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Percorsi Smart Pavone Pietra Di Bagnolo R 11 Ret - 57x104 S6c1 Percorsi Smart найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 57см і довжина плитки дорівнює 104см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Мозаїка Percorsi Smart Pavone Pietra Di Bagnolo R 11 Ret - 57x104 S6c1 Percorsi Smart з колекції Percorsi Smart Keope може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Паркорші Смарт Певан Па'єтрєй Ді Бегноло Р 11 Рет 57x104 S6c1 Паркорші Смарт з колекції Паркорші Смарт Кіоп", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Персорсі Смарт Павоне Піетра Ді Багноло Р 11 Рет 57x104 S6c1 Персорсі Смарт з колекції Персорсі Смарт Кеопе". Виробник цієї плитки Keope може бути помилково написаний як Keope, Keop, Кіоп, Кеопе і навіть як Лущзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 57 × 104 см |
| Вага | 16.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Keope |
| Серія | Percorsi Smart Keope |
| Колекція | Percorsi Smart |
| Ефект | камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 3 |
| Товщина | 9 мм |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | S6c1 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | мозаїка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | сірий білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











3 reviews for Мозаїка Percorsi Smart Pavone Pietra Di Bagnolo R 11 Ret - 57x104 S6c1 Percorsi Smart з колекції Percorsi Smart Keope