

Керамічна плитка Плитка Pietre Alpine Porfido R 11 - 21.6x43.5 S44888N Pietre Alpine з колекції Pietre Alpine Savoia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Pietre Alpine Porfido R 11 - 21.6x43.5 S44888N Pietre Alpine найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 21.6см і довжина плитки дорівнює 43.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірий Pantone Warm Gray 9. |
Плитка Pietre Alpine Porfido R 11 - 21.6x43.5 S44888N Pietre Alpine з колекції Pietre Alpine Savoia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Па'єтр Олпін Порфідо Р 11 21.6x43.5 S44888N Па'єтр Олпін з колекції Па'єтр Олпін Сейвоія", на неправильно прочитаном як "Плитка Піетре Алпіне Порфідо Р 11 21.6x43.5 S44888N Піетре Алпіне з колекції Піетре Алпіне Савоіа". Виробник цієї плитки Savoia може бути помилково написаний як Savoia, Savoi, Сейвоія, Савоіа і навіть як Іфмщшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 21.6 × 43.5 см |
| Вага | 22.49 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Savoia |
| Серія | Pietre Alpine Savoia |
| Колекція | Pietre Alpine |
| Ефект | камінь |
| У палеті м.кв. | 73.7 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.32 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | V |
| Артикул виробника | S44888N |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Нерівний край | Так |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Pietre Alpine Porfido R 11 - 21.6x43.5 S44888N Pietre Alpine з колекції Pietre Alpine Savoia