Плитка Travertino Cross Beige - 75x150 RCK2 Realstone_Travertino з колекції Realstone_Travertino Ragno



Керамічна плитка Плитка Travertino Cross Beige - 75x150 RCK2 Realstone_Travertino з колекції Realstone_Travertino Ragno виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Travertino Cross Beige - 75x150 RCK2 Realstone_Travertino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 75см і довжина плитки дорівнює 150см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка Travertino Cross Beige - 75x150 RCK2 Realstone_Travertino з колекції Realstone_Travertino Ragno може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Трейвартіно Крос Бейдж 75x150 RCK2 Реолстан Трейвартіно з колекції Реолстан Трейвартіно Регно", на неправильно прочитаном як "Плитка Травертіно Сросс Беіге 75x150 RCK2 Реалстоне Травертіно з колекції Реалстоне Травертіно Рагно". Виробник цієї плитки Ragno може бути помилково написаний як Ragno, Ragn, Регно, Рагно і навіть як Кфптщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 75 × 150 см |
| Вага | 49.44 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ragno |
| Серія | Realstone_Travertino Ragno |
| Колекція | Realstone_Travertino |
| Ефект | Травертін |
| У палеті м.кв. | 47.25 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.25 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | RCK2 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Travertino Cross Beige - 75x150 RCK2 Realstone_Travertino з колекції Realstone_Travertino Ragno