

Керамічна плитка Плитка Stratford Wall Clay Rt - 40x120 RCGL Stratford Wall з колекції Stratford Wall Ragno виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Stratford Wall Clay Rt - 40x120 RCGL Stratford Wall найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плитка Stratford Wall Clay Rt - 40x120 RCGL Stratford Wall з колекції Stratford Wall Ragno може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Стретфорд Ол Клей Рт 40x120 Ркгл Стретфорд Ол з колекції Стретфорд Ол Регно", на неправильно прочитаном як "Плитка Стратфорд Валл Клаі Рт 40x120 Рсгл Стратфорд Валл з колекції Стратфорд Валл Рагно". Виробник цієї плитки Ragno може бути помилково написаний як Ragno, Ragn, Регно, Рагно і навіть як Кфптщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 40 × 120 см |
| Вага | 29.94 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ragno |
| Серія | Stratford Wall Ragno |
| Колекція | Stratford Wall |
| У палеті м.кв. | 46.08 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.88 |
| Товщина | 6 мм |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | RCGL |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Stratford Wall Clay Rt - 40x120 RCGL Stratford Wall з колекції Stratford Wall Ragno