

Керамічна плитка Плитка Clayton Decoro Sphere Touch - 33x100 RALY Clayton з колекції Clayton Ragno виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Clayton Decoro Sphere Touch - 33x100 RALY Clayton найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7003 Сірий мох Pantone 444. |
Плитка Clayton Decoro Sphere Touch - 33x100 RALY Clayton з колекції Clayton Ragno може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Клейтон Декоро Сфар Тоач 33x100 Ролі Клейтон з колекції Клейтон Регно", на неправильно прочитаном як "Плитка Клаютон Десоро Спхере Тоуч 33x100 Ралі Клаютон з колекції Клаютон Рагно". Виробник цієї плитки Ragno може бути помилково написаний як Ragno, Ragn, Регно, Рагно і навіть як Кфптщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 33 × 100 см |
| Вага | 22.22 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ragno |
| Серія | Clayton Ragno |
| Колекція | Clayton |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.32 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | RALY |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Тема | Geometry |
| Колір | сірий |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Clayton Decoro Sphere Touch - 33x100 RALY Clayton з колекції Clayton Ragno