

Керамічна плитка Плитка Glace Bianco Glossy - 7.5x20 RAEV Glace з колекції Glace Ragno виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Glace Bianco Glossy - 7.5x20 RAEV Glace найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2708. |
Плитка Glace Bianco Glossy - 7.5x20 RAEV Glace з колекції Glace Ragno може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Глейс Біанко Глосі 7.5x20 Ріев Глейс з колекції Глейс Регно", на неправильно прочитаном як "Плитка Гласе Біансо Глоссі 7.5x20 Раев Гласе з колекції Гласе Рагно". Виробник цієї плитки Ragno може бути помилково написаний як Ragno, Ragn, Регно, Рагно і навіть як Кфптщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 7.5 × 20 см |
| Вага | 15.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ragno |
| Серія | Glace Ragno |
| Колекція | Glace |
| У палеті м.кв. | 63.84 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.84 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 56 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянець |
| Артикул виробника | RAEV |
| Вид | Плитка |
| Нерівний край | Так |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Glace Bianco Glossy - 7.5x20 RAEV Glace з колекції Glace Ragno