

Керамічна плитка Чверть - 1.3x30 Profilo jolly Safari Verde Safari з колекції Safari Tonalite виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Чверть - 1.3x30 Profilo jolly Safari Verde Safari найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1.3см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Чверть - 1.3x30 Profilo jolly Safari Verde Safari з колекції Safari Tonalite може бути прочитано англійською мовою як "Чверть 1.3x30 Профіло джолі Сефарі Вард Сефарі з колекції Сефарі Тоноліт", на неправильно прочитаном як "Чверть 1.3x30 Профіло джоллі Сафарі Верде Сафарі з колекції Сафарі Тоналіте". Виробник цієї плитки Tonalite може бути помилково написаний як Tonalite, Tonalit, Тоноліт, Тоналіте і навіть як Ещтфдшеу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 1.3 × 30 см |
| Вага | 0.05 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tonalite |
| Серія | Safari Tonalite |
| Колекція | Safari |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 8 мм |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | Profilo jolly Safari Verde |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Чверть |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





0 reviews for Чверть - 1.3x30 Profilo jolly Safari Verde Safari з колекції Safari Tonalite