

Керамічна плитка Плитка (9.9x30.1) 1AN9 Mood Dark - Mood з колекції Mood Astor виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (9.9x30.1) 1AN9 Mood Dark - Mood найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 9.9см і довжина плитки дорівнює 30.1см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 7544. |
Плитка (9.9x30.1) 1AN9 Mood Dark - Mood з колекції Mood Astor може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (9.9x30.1) 1AN9 Муд Дарк Муд з колекції Муд Естор", на неправильно прочитаном як "Плитка (9.9x30.1) 1AN9 Муд Дарк Муд з колекції Муд Астор". Виробник цієї плитки Astor може бути помилково написаний як Astor, Естор, Астор і навіть як Фіещк, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 9.9 × 30.1 см |
| Вага | 23 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Astor |
| Серія | Mood Astor |
| Найменування 2 | 1AN9 MoodDark |
| Колекція | Mood |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 41,81 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,072 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.072 м.кв. (36 шт.) |
| Штук в упаковці | 36 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| PEI | V |
| Артикул виробника | 1AN9 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








4 reviews for Плитка (9.9x30.1) 1AN9 Mood Dark - Mood з колекції Mood Astor