

Керамічна плитка Плитка (9.6x9.6) Da Orvieto Tozzetto - Maestri Ceramisti з колекції Maestri Ceramisti Eco Ceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (9.6x9.6) Da Orvieto Tozzetto - Maestri Ceramisti найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 9.6см і довжина плитки дорівнює 9.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7042 Транспортний сірий A Pantone 543. |
Плитка (9.6x9.6) Da Orvieto Tozzetto - Maestri Ceramisti з колекції Maestri Ceramisti Eco Ceramica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (9.6x9.6) Дєй Орва'єто Тоззетто Міестрі Саремісті з колекції Міестрі Саремісті Іко Саремікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (9.6x9.6) Да Орвіето Тоззетто Маестрі Керамісті з колекції Маестрі Керамісті Еко Кераміка". Виробник цієї плитки Eco Ceramica може бути помилково написаний як Ecoceramica, Eco Ceramic, Іко Саремікєй, Еко Кераміка і навіть як Усщ Сукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 9.6 × 9.6 см |
| Вага | 11.96 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Eco Ceramica |
| Серія | Maestri Ceramisti Eco Ceramica |
| Найменування 2 | DaOrvietoTozzetto |
| Колекція | Maestri Ceramisti |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,5 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.5 м.кв. (54 шт.) |
| Штук в упаковці | 54 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | DaOrvietoTozzetto |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(180,9,65) HEX: #97a6a6 RGB: 151, 166, 166 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,20,59) HEX: #789696 RGB: 120, 150, 150 | RAL Design: 200 60 10 North Cape Grey (Сірий Нордкап)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 549 549 | |
| hsv(180,8,71) HEX: #a7b5b5 RGB: 167, 181, 181 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














3 reviews for Плитка (9.6x9.6) Da Orvieto Tozzetto - Maestri Ceramisti з колекції Maestri Ceramisti Eco Ceramica