Плитка (90x90) 8JFI090/R Fondo Antracite - Umbria Antica Compact з колекції Umbria Antica Compact Tagina



Керамічна плитка Плитка (90x90) 8JFI090/R Fondo Antracite - Umbria Antica Compact з колекції Umbria Antica Compact Tagina виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (90x90) 8JFI090/R Fondo Antracite - Umbria Antica Compact найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 90см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка (90x90) 8JFI090/R Fondo Antracite - Umbria Antica Compact з колекції Umbria Antica Compact Tagina може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (90x90) 8джфі090/р Фано Ентресіт Юмбрія Ентікєй Кампект з колекції Юмбрія Ентікєй Кампект Тегінєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (90x90) 8джфі090/р Фондо Антракіте Умбріа Антіка Компаст з колекції Умбріа Антіка Компаст Тагіна". Виробник цієї плитки Tagina може бути помилково написаний як Tagina, Tagin, Тегінєй, Тагіна і навіть як Ефпштф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 90 × 90 см |
| Вага | 31.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tagina |
| Серія | Umbria Antica Compact Tagina |
| Найменування 2 | 8JFI090/R Fondo Antracite |
| Колекція | Umbria Antica Compact |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 25,11 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,81 |
| Товщина | 18 мм |
| Пакувальна норма | 0.81 м.кв. (1 шт.) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R11) |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 8JFI090/R |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка (90x90) 8JFI090/R Fondo Antracite - Umbria Antica Compact з колекції Umbria Antica Compact Tagina