

Керамічна плитка Плитка (8x35) AN83513 Dublin Taupe/Beige Nat.8,5X35 - Place 2B з колекції Place 2B Flaviker виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (8x35) AN83513 Dublin Taupe/Beige Nat.8,5X35 - Place 2B найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 8см і довжина плитки дорівнює 35см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 6. |
Плитка (8x35) AN83513 Dublin Taupe/Beige Nat.8,5X35 - Place 2B з колекції Place 2B Flaviker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (8x35) AN83513 Д'юблін Топ/бейдж Нет.8,5гз35 Плейс 2B з колекції Плейс 2B Флевікар", на неправильно прочитаном як "Плитка (8x35) AN83513 Дублін Таупе/беіге Нат.8,5кс35 Плаке 2B з колекції Плаке 2B Флавікер". Виробник цієї плитки Flaviker може бути помилково написаний як Flaviker, Флевікар, Флавікер і навіть як Адфмшлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 8 × 35 см |
| Вага | 7.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Flaviker |
| Серія | Place 2B Flaviker |
| Найменування 2 | AN83513 DublinTaupe/BeigeNat.8,5X35 |
| Колекція | Place 2B |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 49,8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,6 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.6 м.кв. (21 шт.) |
| Штук в упаковці | 21 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | AN83513 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







3 reviews for Плитка (8x35) AN83513 Dublin Taupe/Beige Nat.8,5X35 - Place 2B з колекції Place 2B Flaviker