
Керамічна плитка Плитка (8x33.3) GALA BLANCO - Gala з колекції Gala Realonda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (8x33.3) GALA BLANCO - Gala найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 8см і довжина плитки дорівнює 33.3см. |
Плитка (8x33.3) GALA BLANCO - Gala з колекції Gala Realonda може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (8x33.3) Голєй Бленко Голєй з колекції Голєй Реоланєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (8x33.3) Гала Бланко Гала з колекції Гала Реалонда". Виробник цієї плитки Realonda може бути помилково написаний як Realonda, Realond, Реоланєй, Реалонда і навіть як Куфдщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 8 × 33.3 см |
| Вага | 19 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Realonda |
| Серія | Gala Realonda |
| Найменування 2 | GALA BLANCO |
| Колекція | Gala |
| У палеті м.кв. | 63 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9.5 m |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (38 шт.) |
| Штук в упаковці | 38 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка (8x33.3) GALA BLANCO - Gala з колекції Gala Realonda