Плитка (8.6x35) 1039876 Notting Hill(Gesso) - Underground з колекції Underground Serenissima
Serenissima

Керамічна плитка Плитка (8.6x35) 1039876 Notting Hill(Gesso) - Underground з колекції Underground Serenissima виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (8.6x35) 1039876 Notting Hill(Gesso) - Underground найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 8.6см і довжина плитки дорівнює 35см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка (8.6x35) 1039876 Notting Hill(Gesso) - Underground з колекції Underground Serenissima може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (8.6x35) 1039876 Ноттінг Хіл(джесо) Юнаргроанд з колекції Юнаргроанд Саренісшімєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (8.6x35) 1039876 Ноттінг Хілл(гессо) Ундергроунд з колекції Ундергроунд Сереніссіма". Виробник цієї плитки Serenissima може бути помилково написаний як Serenissima, Serenissim, Саренісшімєй, Сереніссіма і навіть як Іукутшіішьф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 8.6 × 35 см |
| Вага | 12 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Serenissima |
| Серія | Underground Serenissima |
| Найменування 2 | 1039876 NottingHill(Gesso) |
| Колекція | Underground |
| Ефект | Цегла |
| У палеті м.кв. | 49,97 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,602 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0.602 м.кв. (20 шт.) |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R11) |
| PEI | III |
| Артикул виробника | 1039876 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка (8.6x35) 1039876 Notting Hill(Gesso) - Underground з колекції Underground Serenissima