Плитка (8.6x26.2) 1040547 Covent Garden(Beige) - Underground з колекції Underground Serenissima
Serenissima

Керамічна плитка Плитка (8.6x26.2) 1040547 Covent Garden(Beige) - Underground з колекції Underground Serenissima виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (8.6x26.2) 1040547 Covent Garden(Beige) - Underground найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 8.6см і довжина плитки дорівнює 26.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 414. |
Плитка (8.6x26.2) 1040547 Covent Garden(Beige) - Underground з колекції Underground Serenissima може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (8.6x26.2) 1040547 Ковент Гарден(бейдж) Юнаргроанд з колекції Юнаргроанд Саренісшімєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (8.6x26.2) 1040547 Ковент Гарден(беіге) Ундергроунд з колекції Ундергроунд Сереніссіма". Виробник цієї плитки Serenissima може бути помилково написаний як Serenissima, Serenissim, Саренісшімєй, Сереніссіма і навіть як Іукутшіішьф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 8.6 × 26.2 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Serenissima |
| Серія | Underground Serenissima |
| Найменування 2 | 1040547 CoventGarden(Beige) |
| Колекція | Underground |
| Ефект | Цегла |
| У палеті м.кв. | 50,5 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,428 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0.428 м.кв. (19 шт.) |
| Штук в упаковці | 19 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R11) |
| PEI | III |
| Артикул виробника | 1040547 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












3 reviews for Плитка (8.6x26.2) 1040547 Covent Garden(Beige) - Underground з колекції Underground Serenissima