

Керамічна плитка Плитка (81x81) 303039/61 Touchwhite Rect - Touch Feel з колекції Touch Feel Dado виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (81x81) 303039/61 Touchwhite Rect - Touch Feel найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 81см і довжина плитки дорівнює 81см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плитка (81x81) 303039/61 Touchwhite Rect - Touch Feel з колекції Touch Feel Dado може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (81x81) 303039/61 Тоачвіт Рект Тоач Філ з колекції Тоач Філ Дейдо", на неправильно прочитаном як "Плитка (81x81) 303039/61 Тоучвхіте Рест Тоуч Феел з колекції Тоуч Феел Дадо". Виробник цієї плитки Dado може бути помилково написаний як Dado, Dad, Дейдо, Дадо і навіть як Вфвщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 81 × 81 см |
| Вага | 42 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Dado |
| Серія | Touch Feel Dado |
| Найменування 2 | 303039/61 Touchwhite Rect |
| Колекція | Touch Feel |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 53,19 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,97 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.97 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | V |
| Артикул виробника | 303039/61 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










5 reviews for Плитка (81x81) 303039/61 Touchwhite Rect - Touch Feel з колекції Touch Feel Dado