Плитка (80x80) Rose Crema Marfil/Emperador Dark Inlay - KREOO Inlays з колекції KREOO Inlays Decor Marmi
Decor Marmi

Керамічна плитка Плитка (80x80) Rose Crema Marfil/Emperador Dark Inlay - KREOO Inlays з колекції KREOO Inlays Decor Marmi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (80x80) Rose Crema Marfil/Emperador Dark Inlay - KREOO Inlays найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 80см і довжина плитки дорівнює 80см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плитка (80x80) Rose Crema Marfil/Emperador Dark Inlay - KREOO Inlays з колекції KREOO Inlays Decor Marmi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (80x80) Роз Кремєй Марфіл/емпарейдор Дарк Інлей Креу Інлейс з колекції Креу Інлейс Декор Мармі", на неправильно прочитаном як "Плитка (80x80) Росе Срема Марфіл/емперадор Дарк Інлаі Креу Інлаюс з колекції Креу Інлаюс Декор Мармі". Виробник цієї плитки Decor Marmi може бути помилково написаний як Decormarmi, Decor Marm, Декор Мармі, Декор Мармі і навіть як Вусщк Ьфкьш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 80 × 80 см |
| Вага | 38.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Decor Marmi |
| Серія | KREOO Inlays Decor Marmi |
| Найменування 2 | RoseCremaMarfil/EmperadorDark Inlay |
| Колекція | KREOO Inlays |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,64 |
| Товщина | 20 мм |
| Пакувальна норма | 0.64 м.кв. (1 шт.) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | RoseCremaMarfil/EmperadorDark |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,50,24) HEX: #3d2e1f RGB: 61, 46, 31 | RAL Design: 080 20 10 Vanilla Bean Brown (Коричневий Стручок Ванілі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






5 reviews for Плитка (80x80) Rose Crema Marfil/Emperador Dark Inlay - KREOO Inlays з колекції KREOO Inlays Decor Marmi