
Керамічна плитка Плитка (80x80) A027068 Materia white lapatto rect - Materia з колекції Materia Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (80x80) A027068 Materia white lapatto rect - Materia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 80см і довжина плитки дорівнює 80см. |
Плитка (80x80) A027068 Materia white lapatto rect - Materia з колекції Materia Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (80x80) A027068 Мейтарія віт лепетто рект Мейтарія з колекції Мейтарія Еп", на неправильно прочитаном як "Плитка (80x80) A027068 Матеріа вхіте лапатто рест Матеріа з колекції Матеріа Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 80 × 80 см |
| Вага | 34.17 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Materia Ape |
| Найменування 2 | A027068 Materia white lapatto rect |
| Колекція | Materia |
| У палеті м.кв. | 49,92 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,28 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.28 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| PEI | V |
| Артикул виробника | A027068 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка (80x80) A027068 Materia white lapatto rect - Materia з колекції Materia Ape