Плитка (80x180) 8TFLG81 Fondo Grigio Ceruleo - Trame Velate з колекції Trame Velate Tagina
Знято з виробництва


Керамічна плитка Плитка (80x180) 8TFLG81 Fondo Grigio Ceruleo - Trame Velate з колекції Trame Velate Tagina виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (80x180) 8TFLG81 Fondo Grigio Ceruleo - Trame Velate найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 80см і довжина плитки дорівнює 180см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвий Pantone 535. |
Плитка (80x180) 8TFLG81 Fondo Grigio Ceruleo - Trame Velate з колекції Trame Velate Tagina може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (80x180) 8TFLG81 Фано Грігє Саруліо Трейм Велейт з колекції Трейм Велейт Тегінєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (80x180) 8TFLG81 Фондо Грігіо Керулео Траме Велате з колекції Траме Велате Тагіна". Виробник цієї плитки Tagina може бути помилково написаний як Tagina, Tagin, Тегінєй, Тагіна і навіть як Ефпштф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 80 × 180 см |
| Вага | 64.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tagina |
| Серія | Trame Velate Tagina |
| Найменування 2 | 8TFLG81 Fondo Grigio Ceruleo |
| Колекція | Trame Velate |
| Ефект | Тканина |
| У палеті м.кв. | 54,72 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2,88 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 2.88 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 8TFLG81 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка (80x180) 8TFLG81 Fondo Grigio Ceruleo - Trame Velate з колекції Trame Velate Tagina