

Керамічна плитка Плитка (7x28) 57LN60L Avalon Antracita - Avalon з колекції Avalon Grespania виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (7x28) 57LN60L Avalon Antracita - Avalon найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7см і довжина плитки дорівнює 28см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка (7x28) 57LN60L Avalon Antracita - Avalon з колекції Avalon Grespania може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (7x28) 57LN60L Еволон Ентресітєй Еволон з колекції Еволон Греспенія", на неправильно прочитаном як "Плитка (7x28) 57LN60L Авалон Антракіта Авалон з колекції Авалон Греспаніа". Виробник цієї плитки Grespania може бути помилково написаний як Grespania, Grespani, Греспенія, Греспаніа і навіть як Пкуізфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7 × 28 см |
| Вага | 10 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Grespania |
| Серія | Avalon Grespania |
| Найменування 2 | 57LN60L AvalonAntracita |
| Колекція | Avalon |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 46,53 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,47 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0.47 м.кв. (24 шт.) |
| Штук в упаковці | 24 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 57LN60L |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (7x28) 57LN60L Avalon Antracita - Avalon з колекції Avalon Grespania