

Керамічна плитка Плитка (75x75) Stonewave dark 75 x 75 - Stonewave з колекції Stonewave Unicom Starker виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (75x75) Stonewave dark 75 x 75 - Stonewave найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 75см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Плитка (75x75) Stonewave dark 75 x 75 - Stonewave з колекції Stonewave Unicom Starker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (75x75) Стануейв дарк 75 з 75 Стануейв з колекції Стануейв Юніком Старкар", на неправильно прочитаном як "Плитка (75x75) Стоневаве дарк 75 кс 75 Стоневаве з колекції Стоневаве Уніком Старкер". Виробник цієї плитки Unicom Starker може бути помилково написаний як Unicomstarker, Юніком Старкар, Уніком Старкер і навіть як Гтшсщь Іефклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 75 × 75 см |
| Вага | 25.32 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Unicom Starker |
| Серія | Stonewave Unicom Starker |
| Найменування 2 | Stonewave dark 75 x 75 |
| Колекція | Stonewave |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 49,49 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,13 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.13 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R11) |
| PEI | IV |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка (75x75) Stonewave dark 75 x 75 - Stonewave з колекції Stonewave Unicom Starker