

Керамічна плитка Плитка (7.5x30.2) MO733R Manoir Gris Brion 7,5x30,2R - Manoir з колекції Manoir Fioranese виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (7.5x30.2) MO733R Manoir Gris Brion 7,5x30,2R - Manoir найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 30.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5635. |
Плитка (7.5x30.2) MO733R Manoir Gris Brion 7,5x30,2R - Manoir з колекції Manoir Fioranese може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (7.5x30.2) MO733R Мейноер Гріс Бре 7,5x30,2R Мейноер з колекції Мейноер Фєрейнез", на неправильно прочитаном як "Плитка (7.5x30.2) MO733R Маноір Гріс Бріон 7,5x30,2R Маноір з колекції Маноір Фіоранесе". Виробник цієї плитки Fioranese може бути помилково написаний як Fioranese, Fioranes, Фєрейнез, Фіоранесе і навіть як Ашщкфтуіу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 30.2 см |
| Вага | 13.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Fioranese |
| Серія | Manoir Fioranese |
| Найменування 2 | MO733R ManoirGrisBrion7,5x30,2R |
| Колекція | Manoir |
| Ефект | Камінь,Цегла |
| У палеті м.кв. | 45,43 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,678 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.678 м.кв. (30 шт.) |
| Штук в упаковці | 30 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | MO733R |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







4 reviews for Плитка (7.5x30.2) MO733R Manoir Gris Brion 7,5x30,2R - Manoir з колекції Manoir Fioranese