

Керамічна плитка Плитка (7.5x15) ADMO2011 BISELADO PB C/C VERDE CLARO - Modernista з колекції Adex різне виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (7.5x15) ADMO2011 BISELADO PB C/C VERDE CLARO - Modernista найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6019 Біло-зелений Pantone 352. |
Плитка (7.5x15) ADMO2011 BISELADO PB C/C VERDE CLARO - Modernista з колекції Adex різне може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (7.5x15) ADMO2011 Бізелейдо П К/к Вард Кларо Модарністєй з колекції Едекс різне", на неправильно прочитаном як "Плитка (7.5x15) ADMO2011 Біселадо Пб С/с Верде Кларо Модерніста з колекції Адекс різне". Виробник цієї плитки Adex може бути помилково написаний як Adex, Едекс, Адекс і навіть як Фвуч, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 15 см |
| Вага | 13.65 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Adex |
| Серія | Modernista Adex |
| Найменування 2 | ADMO2011 BISELADO PB C/C VERDE CLARO |
| Колекція | Modernista |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 100 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 100 шт. |
| Штук в упаковці | 100 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | ADMO2011 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(110,40,88) HEX: #96e087 RGB: 150, 224, 135 | RAL Design: 140 80 40 Dentist Green (Стоматологічний Зелений)RAL Classic: 6019 Біло-зеленийPantone: 352 352 | |
| hsv(100,38,94) HEX: #b3f095 RGB: 179, 240, 149 | RAL Design: 130 80 40 Jasmine Green (Зелений Жасмин)RAL Classic: 6019 Біло-зеленийPantone: 351 351 | |
| hsv(103,50,82) HEX: #86d169 RGB: 134, 209, 105 | RAL Design: 140 70 60 Drop Green (Зелені Льодяники)RAL Classic: 6018 Жовто-зеленийPantone: 359 359 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (7.5x15) ADMO2011 BISELADO PB C/C VERDE CLARO - Modernista з колекції Adex різне