

Керамічна плитка Плитка (7.5x15) 77608 Tavella Krakle Bottiglia - Krakle з колекції Krakle Tonalite виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (7.5x15) 77608 Tavella Krakle Bottiglia - Krakle найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6028 Сосновий зелений Pantone 567. |
Плитка (7.5x15) 77608 Tavella Krakle Bottiglia - Krakle з колекції Krakle Tonalite може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (7.5x15) 77608 Тейвелєй Крекл Боттіглія Крекл з колекції Крекл Тоноліт", на неправильно прочитаном як "Плитка (7.5x15) 77608 Тавелла Кракле Боттігліа Кракле з колекції Кракле Тоналіте". Виробник цієї плитки Tonalite може бути помилково написаний як Tonalite, Tonalit, Тоноліт, Тоналіте і навіть як Ещтфдшеу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 15 см |
| Вага | 13.65 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tonalite |
| Серія | Krakle Tonalite |
| Найменування 2 | 77608 TavellaKrakleBottiglia |
| Колекція | Krakle |
| У палеті м.кв. | 67 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 7 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (89 шт.) |
| Штук в упаковці | 89 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 77608 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(150,50,24) HEX: #1f3d2e RGB: 31, 61, 46 | RAL Design: 160 30 20 Mountain Mint (Гірська М'ята)RAL Classic: 6028 Сосновий зеленийPantone: 567 567 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка (7.5x15) 77608 Tavella Krakle Bottiglia - Krakle з колекції Krakle Tonalite