

Керамічна плитка Плитка (7.5x15) 77607 Tavella Krakle Acqua - Krakle з колекції Krakle Tonalite виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (7.5x15) 77607 Tavella Krakle Acqua - Krakle найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5021 Водна синь Pantone 320. |
Плитка (7.5x15) 77607 Tavella Krakle Acqua - Krakle з колекції Krakle Tonalite може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (7.5x15) 77607 Тейвелєй Крекл Екквєй Крекл з колекції Крекл Тоноліт", на неправильно прочитаном як "Плитка (7.5x15) 77607 Тавелла Кракле Аскьуа Кракле з колекції Кракле Тоналіте". Виробник цієї плитки Tonalite може бути помилково написаний як Tonalite, Tonalit, Тоноліт, Тоналіте і навіть як Ещтфдшеу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 15 см |
| Вага | 13.65 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tonalite |
| Серія | Krakle Tonalite |
| Найменування 2 | 77607 TavellaKrakleAcqua |
| Колекція | Krakle |
| У палеті м.кв. | 67 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 7 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (89 шт.) |
| Штук в упаковці | 89 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 77607 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | світло зелений |
| hsv(180,100,59) HEX: #009696 RGB: 0, 150, 150 | RAL Design: 200 50 35 Well Blue (Криничний Синій)RAL Classic: 5021 Водна синьPantone: 320 320 | |
| hsv(180,90,59) HEX: #0f9696 RGB: 15, 150, 150 | RAL Design: 190 60 35 Ceramic Blue Turquoise (Бірюзово-Блакитна Кераміка)RAL Classic: 5021 Водна синьPantone: 320 320 | |
| hsv(180,100,53) HEX: #008787 RGB: 0, 135, 135 | RAL Design: 200 50 30 Caribbean Turquoise (Карибський Бірюзовий)RAL Classic: 5021 Водна синьPantone: 321 321 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка (7.5x15) 77607 Tavella Krakle Acqua - Krakle з колекції Krakle Tonalite