

Керамічна плитка Плитка (7.5x15) 21237 Masia Jewel Gris Claro EQ-10D - Masia з колекції Masia Equipe виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (7.5x15) 21237 Masia Jewel Gris Claro EQ-10D - Masia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2708. |
Плитка (7.5x15) 21237 Masia Jewel Gris Claro EQ-10D - Masia з колекції Masia Equipe може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (7.5x15) 21237 Межієй Дж'юел Гріс Кларо Ік 10D Межієй з колекції Межієй Іквіп", на неправильно прочитаном як "Плитка (7.5x15) 21237 Масіа Джевел Гріс Кларо Екь 10D Масіа з колекції Масіа Екьуіпе". Виробник цієї плитки Equipe може бути помилково написаний як Equipe, Equip, Іквіп, Екьуіпе і навіть як Уйгшзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 15 см |
| Вага | 13.87 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Equipe |
| Серія | Masia Equipe |
| Найменування 2 | 21237 MasiaJewelGrisClaro EQ-10D |
| Колекція | Masia |
| У палеті м.кв. | 59 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (88 шт.) |
| Штук в упаковці | 88 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 21237 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (7.5x15) 21237 Masia Jewel Gris Claro EQ-10D - Masia з колекції Masia Equipe