Плитка (6.5x26.6) BUC106M Bucchero(4Grafiche)Antracite M - Bucchero з колекції Bucchero Quintessenza



Керамічна плитка Плитка (6.5x26.6) BUC106M Bucchero(4Grafiche)Antracite M - Bucchero з колекції Bucchero Quintessenza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (6.5x26.6) BUC106M Bucchero(4Grafiche)Antracite M - Bucchero найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.5см і довжина плитки дорівнює 26.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6012 Чорно-зелений Pantone Black 6. |
Плитка (6.5x26.6) BUC106M Bucchero(4Grafiche)Antracite M - Bucchero з колекції Bucchero Quintessenza може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (6.5x26.6) BUC106M 'юкчаро(4грефіч)ентресіт М 'юкчаро з колекції 'юкчаро Квінтесензєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (6.5x26.6) BUC106M Бусчеро(4графіче)антракіте М Бусчеро з колекції Бусчеро Кьуінтессенза". Виробник цієї плитки Quintessenza може бути помилково написаний як Quintessenza, Quintessenz, Квінтесензєй, Кьуінтессенза і навіть як Йгштеуііутяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6.5 × 26.6 см |
| Вага | 15.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Quintessenza |
| Серія | Bucchero Quintessenza |
| Найменування 2 | BUC106M Bucchero(4Grafiche)AntraciteM |
| Колекція | Bucchero |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (58 шт.) |
| Штук в упаковці | 58 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | BUC106M |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(180,33,18) HEX: #1f2e2e RGB: 31, 46, 46 | RAL Design: 200 30 10 Tree Bark Green (Зелена Деревна Кора)RAL Classic: 6012 Чорно-зеленийPantone: 6 Black 6 | |
| hsv(240,25,24) HEX: #2e2e3d RGB: 46, 46, 61 | RAL Design: 290 20 15 Black Violet (Чорно-Фіолетовий)RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone: 533 533 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









4 reviews for Плитка (6.5x26.6) BUC106M Bucchero(4Grafiche)Antracite M - Bucchero з колекції Bucchero Quintessenza